Tieši attālinātais apmācību veids lieliski parāda, cik svarīga ir paša iniciatīva, spēja uzņemties atbildību un organizēties. Sadarbība ar vecākiem ir viena no VisLatvijas vidusskolas izvirzītajām vērtībām. Lai mācību procesu padarītu produktīvu un vieglāku gan skolēniem, gan viņu vecākiem, ar skolu sadarbojas reģionālās aktīvo vecāku grupas, kurās arī jūs varat darboties un apmainīties ar pieredzi.

Iesaistoties skološanās procesā, jūs ceļat savu autoritāti un iedodat bērniem tās vērtības, kuras sistēma netiešā veidā nonivelē – dzimtas spēku, ģimenes spēku. Atbalstot vecāku apvienošanos grupās, mēs paceļam šo spēku jaunā līmenī.

Praksē ir labi piemēri, kad vecāki paralēli tālmācībai organizē jēgpilnu brīvā laika pavadīšanu pēc konkrētas viņiem nodrošinātas metodikas.

Reģionālo grupu darbu organizē un koordinē paši vecāki, sabalansējot bērnu vēlmes un vajadzības ar iespējām. Jā, aktīva dalība reģionālajās grupās prasa papildus resursus, taču tas obligāti nenozīmē papildus izdevumus – daudzas aktivitātes var tik īstenotas izmantojot savas grupas biedru kompetences – taču jāņem vērā, ka katras reģionālās grupas aktivitāte ir tieši saistīta ar dalībnieku personīgās iesaistes līmeni. Ja vecāki paši vēlas – viss sanāk!

ATRODIET DOMUBIEDRUS SAVĀ APKAIMĒ!

Lai pievienotos sev tuvākās regionālās grupas čatam un iepazītos ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem sev tuvumā, lūdzu aizpildi šo anketu. Datu apstrāde ilgst līdz 2 dienām.

Aktīvo vecāku grupas reģionos, kurās arī jūs varat darboties un apmainīties ar pieredzi!